|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 48 ιντσών |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 3840*540 | Φωτεινότητα: | 4000 ψείρες |
| Ενεργός χώρος: | 1209.6*170.1mm | Συνολικό μέγεθος: | 1239*208*90mm |
| Επισημαίνω: | Εμπορική διαφημιστική επιφάνεια LCD,Πίνακας διαφημίσεων LCD 48 ιντσών,Πίνακας διαφημίσεων LCD 3840*540 |
||
48 ιντσών Εμπορική Πίνακα διαφήμισης LCD 3840*540 4000nits
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
Το LCMA-RX0480ZJ01-Z400
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμπορική συσκευή οθόνης |
| Μέγεθος πίνακα | 48 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0480ZJ01-Z400 |
| Τύπος μηχανής | Λειτουργία εμφάνισης |
| Φωτεινότητα | 4000 νιτ |
| Κατανάλωση ενέργειας | Με την επιφύλαξη του δελτίου προδιαγραφών |
| Απόφαση | 3840*540 |
| Ενεργός χώρος | 1209.6*170.1mm |
| Συνολικό μέγεθος | 1239*208*90mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1300:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:2.25 |
| Πίνακα αφής | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές