|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 38 ιντσών. |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*540 | Φωτεινότητα: | 700 ψείρες |
| Ενεργός χώρος: | 919.296*258.55mm | Συνολικό μέγεθος: | 947.4*308.5*105mm |
| Επισημαίνω: | 38 ιντσών WLED οθόνη αφής,Δείκτης αφής WLED 1920*540,Διαφήμιση με ψηφιακή σήμανση |
||
38 ιντσών WLED οθόνη αφής 1920*540 Digital Signage Display Διαφήμιση
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
Το LCMA-RX0380ZJ02-C070
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμπορική συσκευή οθόνης |
| Μέγεθος πίνακα (σε ίντσες) | 38 |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0380ZJ02-C070 |
| Τύπος μηχανής | Σύστημα Android, υψηλή αντίθεση, Λογισμικό αποστολής μηνυμάτων |
| Φωτεινότητα | 700 νιτ |
| Κατανάλωση ισχύος (W) | 44 W |
| Απόφαση | 1920*540 |
| Ενεργός χώρος | 919.296*258.55mm |
| Συνολικό μέγεθος | 947.4*308.5*105mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:4.45 |
| Πίνακα αφής | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~70°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές