|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 35 ίντσα |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 3840*446 | Φωτεινότητα: | 1000 ψείρες |
| Ενεργός χώρος: | 878.11*100,5mm | Συνολικό μέγεθος: | 924*147*49,9mm |
| Επισημαίνω: | Η συσκευή διαφήμισης LCD 35 ιντσών,Μηχανή διαφήμισης LCD 3840*446,Εξοπλισμός διαφήμισης LCD 1000nits |
||
Μηχανή διαφήμισης LCD 35 ιντσών 3840*446 1000nits 0-50°C Λειτουργία οθόνης
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
Το LCMA-RX0350ZJ01-C100
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμπορική συσκευή οθόνης |
| Μέγεθος πίνακα | 35 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0350ZJ01-C100 |
| Τύπος μηχανής | Λειτουργία εμφάνισης |
| Φωτεινότητα | 1000 νιτ |
| Κατανάλωση ενέργειας | 56W |
| Απόφαση | 3840*446 |
| Ενεργός χώρος | 878.11*100,5mm |
| Συνολικό μέγεθος | 924*147*49,9mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 4800:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:1.85 |
| Πίνακα αφής | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές