|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | ψηφιακή οθόνη διαφήμισης | Μέγεθος πίνακα: | 32 ίντσες. |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*1080 | Φωτεινότητα: | 4000 ψείρες |
| Ενεργός χώρος: | 698.4*392.85mm | Συνολικό μέγεθος: | 732*431.3*85mm |
| Επισημαίνω: | 32 ιντσών ψηφιακή οθόνη διαφήμισης,Ψηφιακή διαφημιστική οθόνη 4000nits,Μεγάλη οθόνη LCD για διαφήμιση |
||
32 ίντσες 1920*1080, 4000 νιτ, 0-50°C Δυναμία οθόνης
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
Το LCMA-RX0320ZJ03-Z400
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμπορική συσκευή οθόνης |
| Μέγεθος πίνακα | 32 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0320ZJ03-Z400 |
| Τύπος μηχανής | Λειτουργία εμφάνισης |
| Φωτεινότητα | 4000 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 144W |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 698.4*392.85mm |
| Συνολικό μέγεθος | 732*431.3*85mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1300:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές