|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 23.69 |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*360 | Φωτεινότητα: | 700 ψείρες |
| Ενεργός χώρος: | 597.6*112mm | Συνολικό μέγεθος: | 625.6*140*38mm |
| Επισημαίνω: | 23Μηχανή διαφήμισης LCD 69 ιντσών,Η συσκευή διαφήμισης LCD 700nits,Εικονική οθόνη διαφήμισης 1920*360 |
||
23.69 ιντσών LCD διαφημιστικό μηχάνημα 700 νιτ Touch Screen διαφημιστική οθόνη 1920 * 360
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
Το LCMA-RX02369ZJ01-C070 V1
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμπορική συσκευή οθόνης |
| Μέγεθος πίνακα | 23.69 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX02369ZJ01-C070 V1 |
| Τύπος μηχανής | Λειτουργία εμφάνισης |
| Φωτεινότητα | 700 νιτ |
| Κατανάλωση ενέργειας | 20W |
| Απόφαση | 1920*360 |
| Ενεργός χώρος | 597.6*112mm |
| Συνολικό μέγεθος | 625.6*140*38mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:3 |
| Πίνακα αφής | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές