|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Ψηφιακές οθόνες εμφάνισης διαφημίσεων | Μέγεθος πίνακα: | 21.5» |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*1080 | Φωτεινότητα: | 5000 ψείρες |
| Ενεργός χώρος: | 476.64*268.11mm | Συνολικό μέγεθος: | 509.33*297.75*65mm |
| Επισημαίνω: | 21.5 ιντσών Ψηφιακές οθόνες διαφήμισης,Ψηφιακές οθόνες διαφήμισης 1920*1080,Ψηφιακές οθόνες διαφήμισης 5000nit |
||
21.5 ιντσών 1920*1080, 5000nit, σύστημα Android, υψηλή αντίθεση, λογισμικό για την αποστολή μηνυμάτων
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
Το LCMA-RX0215ZJ08-Z500
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμπορική συσκευή οθόνης |
| Μέγεθος πίνακα | 21.5 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0215ZJ08-Z500 |
| Τύπος μηχανής | Με Android πλακέτα |
| Φωτεινότητα | 5000 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 127 W |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 476.64*268.11mm |
| Συνολικό μέγεθος | 509.33*297.75*65mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~85°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές