|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 19.2 |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1900*360 | Φωτεινότητα: | 500 νιτ |
| Ενεργός χώρος: | 476.64*89.37mm | Συνολικό μέγεθος: | 499*112,6*32mm |
| Επισημαίνω: | 19Μηχανή διαφήμισης LCD.2 ιντσών,Μηχανή διαφήμισης LCD 1900*360,Εικόνα διαφήμισης LCD 500nit |
||
19Μηχανή διαφήμισης LCD 2 ιντσών 1900*360 LCD διαφημιστική οθόνη 500nit
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
Το LCMA-RX0192ZJ01-C050
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμπορική συσκευή οθόνης |
| Μέγεθος πίνακα | 19.2 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0192ZJ01-C050 |
| Φωτεινότητα | 500 νιτ |
| Κατανάλωση ενέργειας | 8W |
| Απόφαση | 1900*360 |
| Ενεργός χώρος | 476.64*89.37mm |
| Συνολικό μέγεθος | 499*112,6*32mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:3 |
| Πίνακα αφής | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές