|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα: | Επίδειξη φραγμών LCD | Μέγεθος πάνελ: | 28.6" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*540 | Λάμψη: | 500 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 698.4*196.43mm |
| Περίγραμμα διάστασης: | 732*231.6*19.4mm | ||
| Επισημαίνω: | 28Δείκτης LCD τύπου ράβδου 0,6 ιντσών,Οθόνη LCD διαφήμισης ταξί |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Δείκτης LCD τύπου ράβδου |
| Μέγεθος πίνακα | 28.6 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0286TA01-C050 |
| Φωτεινότητα | 500 |
| Απόφαση | 1920*540 |
| Ενεργός χώρος | 698.4*196.43mm |
| Συνολικό μέγεθος | 732*231.6*19.4mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 4000:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές