21.5" Εικονική οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας με ανάλυση 1920*1080 και 1500nits LCMA-RX0215GB28-Z150
Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Rogin Electronics Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
—— Κάσπερ Σόρενσεν
—— Νικόλ Μπέκερ
—— Τζιοβάνι.
—— Lukas Müller
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Σενζέν
Μάρκα: ROGIN
Αριθμό μοντέλου: Το LCMA-RX0215GB28-Z150
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Τιμή: Price is negotiable.
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτια ή ξύλινες θήκες
Χρόνος παράδοσης: 6-8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ
Όροι πληρωμής: T/T,L/C
Δυνατότητα προσφοράς: Αρκετότητα στο σημείο
περιγραφή
Μέγεθος πίνακα: 21.5» Απόφαση: 1920*1080
Φωτεινότητα: 1500 (τύπος) Θερμοκρασία λειτουργίας: -20~70°C
Ενεργός χώρος: 476.64*268.11mm (Α.Α.) Διάσταση του σχεδίου: 496*292,5*15,9mm
Ονομασία: Υψηλή επίδειξη φωτεινότητας LCD
Επισημαίνω:
1920*1080 Εικονική οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας
21.5 ∆είκτης LCD υψηλής φωτεινότητας
1500 νιτ LCD οθόνη υψηλής φωτεινότητας
21.5 ιντσών LCD οθόνη υψηλής φωτεινότητας 1920*1080 1500nits
Χαρακτηριστικό του προϊόντος
1. φωτεινότηταΤομισμός 700-5000cd/m2.
2-Διαβάσιμο στο εξωτερικό φως.
3Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
4. Υψηλή ομοιομορφία μέχρι 85%.
5.Δομή φωτισμού από αλουμίνιο με καλή διάχυση θερμότητας.
6.Παράταση θερμοκρασίας έως -30°C-80°C.
7Υψηλή αντοχή σε κρούσματα και υψηλή σταθερότητα.
Εφαρμογή του προϊόντοςΕπικεφαλής
1- Σημείωση του σταθμού λεωφορείων.
2- Έξυπνη στοίβα φόρτισης.
4- Έξυπνο Υπουργείο.
5-Αυτομηχανή.
6- Εμπορική μηχανή διαφήμισης.
7Μηχανή Ερευνών Πληροφοριών.
8Το Συμβούλιο Πληροφοριών της Κοινότητας.
21.5" Εικονική οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας με ανάλυση 1920*1080 και 1500nits LCMA-RX0215GB28-Z150 0 21.5" Εικονική οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας με ανάλυση 1920*1080 και 1500nits LCMA-RX0215GB28-Z150 1 21.5" Εικονική οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας με ανάλυση 1920*1080 και 1500nits LCMA-RX0215GB28-Z150 2 21.5" Εικονική οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας με ανάλυση 1920*1080 και 1500nits LCMA-RX0215GB28-Z150 3
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
Το LCMA-RX0215GB28-Z150
Ετικέτα Ρογκίν
Σειρά Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας
Μέγεθος πίνακα
21.5 ίντσες
Σχήμα
Το LCMA-RX0215GB28-Z150
Φωτεινότητα
1500
Απόφαση
Ενεργός χώρος
4760,64*268,11 mm
Συνολικό μέγεθος
496*292,5*15,9mm
Γωνία θέασης
Ορισμός διεπαφής
Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου
Τύπος φωτισμού πίσω WLED
Αντιδιαστολή
Αναλογία όψεων
16:9
Πίνακα αφής Χωρίς
Θερμοκρασία λειτουργίας
-20~70°C
ΕπικεφαλήςΚαταλόγος προϊόντων LCD οθόνης υψηλής φωτεινότητας.pdf...
Συνολική αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
100%
4 αστέρια
0%
0%
0%
1 αστέρια
0%