|
Λεπτομέρειες:
|
| LCD: | 3,0 ίντσα | Απόσταση εστίασης: | 82mm |
|---|---|---|---|
| Ανάλυση προβολής: | 1080P | Περιοχή/περιοχή προβολής: | 1.6m/60inch |
| Προοριστικός λόγος: | 1.25:1 | Διαστρέβλωση τηλεόρασης: | < 2% |
| Ονομασία: | Οπτικοακουστικό | ||
| Επισημαίνω: | 3 ιντσών προβολέας φακούς,3 Οπτικοειδής προβολέας |
||
3.0 ίντσες Φακτικός προβολέα F82mm 1080P TR1.25:1
Πλεονέκτημα προϊόντος
1.Υψηλή ανάλυση: Υποστηρίζει έξοδο εικόνας υψηλής ανάλυσης, παρέχοντας καθαρές και λεπτές εικόνες.
2.Υψηλή φωτεινότητα: Σχεδιασμένο με μεγάλο διάφραγμα για να ενισχύσει τη φωτεινότητα της προωθημένης εικόνας.
3.Καλή αντίθεση:Επιτρέπει την καλή απεικόνιση τόσο σκοτεινών όσο και φωτεινών λεπτομερειών.
4.Ευρύ εστιακό εύρος: Επιτρέπει στον προβολέα να προβάλλει καθαρές εικόνες σε διαφορετικές αποστάσεις.
5.Δυνατότητα: Κατασκευασμένο από ανθεκτικά υλικά, ικανά να αντέξουν τη μακροχρόνια χρήση.
6.Μικρή στρέβλωση: Η υψηλής ποιότητας σχεδίαση φακού μπορεί να μειώσει την παραμόρφωση της εικόνας, όπως η παραμόρφωση του βαρέλι ή η παραμόρφωση του μαξιλαριού.
7.Καλή συμβατότητα: Ο σχεδιασμός του φακού λαμβάνει υπόψη τη συμβατότητα με διαφορετικά μοντέλα προβολέων, καθιστώντας την εύκολη εγκατάσταση και αντικατάσταση.
Εφαρμογή του προϊόντοςΕπικεφαλής
Οι φακοί προβολής χρησιμοποιούνται ευρέως σε διάφορους τύπους εξοπλισμού και συσκευών προβολής.Παροχή υψηλής ποιότητας εικόνων και βίντεο.
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
XY0300A
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Οπτικοακουστικό |
| Σχήμα | XY0300A |
| LCD | LCD 3.0 |
| Απόσταση εστίασης | 82 χιλιοστά |
| Ανάλυση προβολής | 1080P |
| Περιοχή/περιοχή προβολής | 1.6m/60inch |
| Αναλογία προβολής | 1- Τι;25:1 |
| Διαστρέβλωση τηλεόρασης | < 2% |
| Θέρμανση αποθήκευσης | 10°28°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές